Kanada Okulu Göçmenlik Şikayetleri

Kanada federal ve eyalet hükümetleri, Kanada göçünün hem yeni gelenler hem de Kanada için başarılı olmasını sağlamak için programlarını sürekli olarak güncelliyorlar. Şu anda Kanada’ya göç için 80’den fazla program mevcut. Bu nedenle, herkesin Kanada göçüne giden yolu benzersiz olacaktır. Örneğin, orada da dahil olmak üzere size Kanada Göçmenlik daimi ikamet vizesi için hak kazananlar, profesyoneller ve işçiler, birçok farklı kategoriler, Federal ve Quebec Nitelikli Eleman programları Eyalet Adayı Programları, Kanada Tecrübe Sınıfı, Quebec Experience Class ve Federal Bağımsız Çalışan programı vardır. Kanada ayrıca, Kanada vatandaşlarının ve daimi sakinlerinin Kanada göçü için aile üyelerine ve sevdiklerine sponsor olabileceği bir kaç aile sınıfı sponsorluk programı sunmaktadır. Kanada eğitiminize değer verir ve Kanada’daki göçmenlik programlarının çoğu Kanada okulu ile gelen öğrencilere göçmenlik konusunda yardımcı olmaktadır. Nitelikli İşçi ve İl Adayı programları gibi belirli programlar, eğitiminize bir değer katmaktadır.

Kanada, ülkenin güçlü ekonomisinden ve ilerici göçmenlik sisteminden yararlanmak için her yıl Kanada’ya gelen 250.000’den fazla yeni göçmenle birlikte Kanada’nın istatistik hesaplamalarına göre 2031’de ülkedeki tüm çalışma çağındaki insanlar yurtdışında doğmuş olacak.

Göçmenler için mevcut fırsat düzeyiyle, Kanada vizesine başvurmak için daha iyi bir zaman yoktur. Artık çoğu insan öğrenimini yurtdışında tamamlayabilme fırsatına sahiptir. Kanada okulu bu fırsatı sizler için iyi değerlendirmekte göçmenlikle ilgili çıkan şikayetler ve probleme karşı her zaman destek olmaktadır. Kanada vizesine herkesin ihtiyacı vardır. Nitelikli Eleman kategorisi beceri ve deneyim düzeyi yüksek olan kişiler için tasarlanmış çok popüler bir vize programları:

  • Kanada İş Göçmenliği kategorisi: yetenekli iş adamlarını Kanada’ya çekmek için özel olarak tasarlanmıştır.
  • İl Aday Programı: Quebec’teki ve diğer illerdeki işverenlerin, göçmen işçileri işe alarak ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmaktadır.
  • Kanada’da bir dizi Aile göç programı da vardır: Kanada’ya yıllık göçün yüzde 40’ı aile birleşimi ve mülteci programları kapsamında

Kanadalı göç rehberlerimiz ile Kanada’ya taşınmak kolay ve zahmetsizdir. Kanada vizeleri, Kanada çalışma izinleri, Kanada vatandaşlığı / daimi ikametgah ve daha fazlası hakkında kapsamlı bilgi için Kanada okulunu tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir