Kanada Okulları Şikayetleri ve Çözüm Noktaları

Kanada Okulları, özellikle velilerden gelen şikayetleri titizlikle takip ederek çözüme kavuşturuyor. Dünyada en az şikayet konusu olan sistemlerden Kanada modelini uygulayan okulun memnuniyeti sağlayan özellikleri neler? 

İki dilli ortamda yaşamanın avantajını kullanın

Kanada, iki dilli eğitimi başarılı şekilde uygulayan bir ülkedir. Bu sayede dil becerilerini geliştirmek için mükemmel bir fırsat sunar. İngilizce ve Fransızca dillerinden herhangi birini mükemmel şekilde konuşmak ise gençlere gelecekte kariyer adımlarını daha hızlı atmalarına yardımcı olur.

Birinci sınıf eğitim fırsatı

Kanada diploması size Türkiye’de olduğu gibi dünyada da pek çok kapıyı açacaktır. Üstelik ilkokul veya lise eğitiminden sonra Kanada’ya yerleştiğinizde fazla zorlanmadan eğitime devam edebilirsiniz.

Mezun olduktan sonra Kanada’da iş deneyimi kazanabilirsiniz

Kanada’da özellikle teknoloji ve bilişim gibi alanlarda iş bularak çalışmak da hayli kolay. Çift dilli diplomanızın da yardımıyla ülkede daha kolay çalışarak yeni bir hayat kurabilirsiniz.

Mükemmel yaşam koşullarının tadını çıkarın

Toronto, Vancouver veya Ottawa gibi şehirlerin her biri gelişmiş yaşam koşullarıyla öne çıkıyor. Özellikle Vncouver olağanüstü güzellikler vaat eden doğasıyla her yıl çok ayıda yabancı yerleşimciyi çekiyor. Kanada’da yaşayacağınız şehri belirlerken sosyal olanaklarını ve iş koşullarını göz önünde bulundurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir